piątek, 4 lipca 2014

Zakopanee, Słowacja i te sprawy *0*


Tak na początek życzę wam świetnych wakacji. 

Miejmy nadzieję, że takie właśnie będą.
Jak po zakończeniu roku szkolnego? U mnie dobrze. Pierwszy rok w gimnazjum dość szybko minął. Jeszcze tylko dwa lata i znów pożegnanie. Tak szczerze mówiąc to za ta klasą tęsknić nie będę.
Mamy teraz dwa miesiące wolnego. Calutkie dla nas i nikogo więcej. NARESZCIE! Przyda nam się trochę tego.
Dzisiejszy dzień spędzony z najlepszymi przyjaciółmi. McDonald's, park, rowery, bieganie i wszystko na raz. Heheh. 


Co robicie na wakacjach?  Ja wyjeżdżam na Mazury, a później wzdłuż całego wybrzeża. W sierpniu jadę na obóz muzyczny. Nie mogę się doczekać!


Jak minął wam poprzedni weekend? Może gdzieś wyjechaliście? Ja spędziłam sobotę u koleżanki,a w niedzielę razem z rodzinką pojechaliśmy do Zakopanego. Wyruszyliśmy o 6.00. Pół drogi "przespałam" ze słuchawkami na uszach :3 Gdy już byliśmy niedaleko Zakopanego przypadkowo skręciliśmy nie w tą stronę, co trzeba było i wylądowaliśmy na granicy Polski. Ok. Jesteśmy na Słowacji. Tata już wycofuje, a ja szybko odpinam pasy i krzyczę,żeby się zatrzymał. Bez butów wyskoczyłam z auta i podbiegłam pod pewny znak i strzeliłam mu focie na "pamiątkę" ze Słowacji. hehe.Tak, jakby powiedział mój kolega: "Życie bez przypału to nie życie"
Później już pojechaliśmy do Zakopanego. Najpierw poszliśmy pod skocznię, a później przez Dolinę Ku Dziurze. Oczywiście cała droga ze słuchawkami na uszach, bo jak inaczej.

Później pojechaliśmy na Krzeptówki i na obiad.


Następnie wybraliśmy się na Gubałówkę - na nogach. Niesamowite widoki! W 30 minut weszliśmy na szczyt. Później spacerowaliśmy sobie, zjedliśmy lody i poszliśmy na kolejkę,by zjechać na dół.


 Pochodziliśmy jeszcze chwilę po Krupówkach. Ja oczywiście musiałam odwiedzić sklep muzyczny. Zjadłam coś w Subway'u i poszliśmy do auta. Aha! No i jeszcze jedno! Kupiłam koszulkę z Batmanem <tak, wielka fanka xdd>. Po 22.00 byliśmy w domu. Świetny dzień na sam początek wakacji ^-^


W następnej notce napiszę wam trochę o moim WIELKIM WAKACYJNYM PROJEKCIE!
 Papapapa :**Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

~każdy komentarz jest dla mnie motywujący
~obserwacja za obserwację
~odwiedzę waszego bloga jeśli zostawicie link